اولین جلسه دهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای اصفهان برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب: 1422
 
پنج شنبه بیست و هفتم خرداد ماه نود و پنج  اولین جلسه دهمین هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان تشکیل و با حضور منتخبین و وکلای دادگستری به صورت علنی برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرهاد رستم شیرازی-رییس کانون و رییس هیات نظارت بر انتخابات-ضمن ارائه گزارش مختصر انتخابات، به برگزاری سالم و پرشور انتخابات اشاره کرد و  گفت:"هیات مدیره منتخب یکی از توانمندترین هیات های تاریخ کانون اصفهان است."

شیرازی در پایان ضمن ابراز امیدواری و آرزوی توفیق هیات مدیره جدید، گزارش مختصری از چالش ها و فعالیتهای هیات مدیره نهم ارائه کرد."

در ادامه،فرهاد رستم شیرازی جلسه را به مسیح اله میرزایی به عنوان رییس سنی تحویل داد.

مسیح اله میرزایی از هیات مدیره نهم و سایر ادوار سپاسگزاری نمود و گفت:"انتخاب اعضای هیات مدیره جدید نشان از هوشمندی وکلای دادگستری و برپایه سوابق درخشان و عزتمندانه منتخبین بوده است."

میرزایی با تبریک به منتخبین ،از کلیه رای دهندگان به دلیل عمل به وظیفه صنفی و اجتماعی و قانونی خود تشکر کرد.

رییس سنی جلسه حیات کانون ها را در معرض خطر دانست و از کلیه اعضای هیات مدیره درخواست اتحاد و لحاظ منافع و مصالح کانون نمود و از کلیه وکلا و تشکل ها و نیروهای فکری کانون درخواست کمک و مساعدت کرد.
سپس اسداله اسلامی ضمن تشکر از هیات مدیره های نهم و سایر ادوار همه وکلای دادگستری،گروهها و تشکل ها را دعوت به همدلی نمود.

اسلامی در ادامه گفت:"هشت نفر منتخب هیات مدیره با لحاظ مصالح کانون و فارغ از مسائل بیرونی اتخاذ تصمیم خواهند نمود.

در ادامه جلسه حسن صرام ضمن تشکر از هیات مدیره نهم و سایر ادوار و هیات نظارت،بر همدلی و صداقت و استفاده از تمامی ظرفیت های وکلای دادگستری تاکید نمود.

پس از دعوت رییس سنی ،حسن صرام و اسداله اسلامی برای تصدی ریاست دهمین هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان اعلام نامزدی و آمادگی کردند و  رای گیری از اعضای اصلی به صورت مخفی انجام شد.

طبق اعلام رییس سنی اسداله اسلامی و حسن صرام هر یک 2 رای کسب کردند و  یک رای سفید اعلام شد.

پس از دعوت رییس سنی، در مرحله دوم، مسیح اله میرزایی،اسداله اسلامی و حسن صرام اعلام آمادگی و نامزدی نمودند و پس از رای گیری مخفی،نتیجه به این شکل اعلام شد: اسداله اسلامی 2 رای،حسن صرام 2 رای و مسیح اله میرزایی 1 رای کسب کردند.

سپس با عنایت به عدم امکان حصول نتیجه در جلسه حاضر ، رییس سنی ختم جلسه و لزوم تشکیل جلسه بعدی را اعلام کرد.
گزارش:مهدی مزروعی-وکیل دادگستری
Share/Save/Bookmark