اطلاعیه سامانه قوه قضائیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 2036
 
اطلاعیه شماره 1 سامانه قوه قضائیه
 
بسمه تعالی
 
باستحضار میرساند که آدرس درج شده دادخواست در دفاتر خدمات قضائی برای وکلا با استعلام از ثنا صورت میپذیرد.
درصورت نیاز به هر تغییری در این خصوص کافیست وارد سامانه ثنا شده و آدرس مورد تأیید برای ابلاغ اوراق قضائی را تایید و ذخیره سازی نمایند و در خصوص این مورد نیازی به مراجعه کانون نیست.
لذا وکلای محترم در هنگام ثبت آدرس در سامانه ثنا توجه کافی داشته باشند. همچنین بعد از اقدام کاربر مربوطه، دفتر خدمات قضائی نسخه ای از آنچه در سامانه لحاظ می شود پرینت تهیه و به وکیل تقدیم می شود تا با امضای خود مفاد مندرج در آن از جمله آدرس را تایید نمایند. (چنانچه آدرس مغایرتی دارد سریعا اعلام نمایند تا با تغییر آدرس در سامانه ثنا و استعلام آنلاین این مغایرت رفع شود.)
لذا بدیهی است پس از این پروسه اطلاع رسانی و امضاء شخص وکیل، اشکالی در آدرس وکلا متوجه کانون وکلا و مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه نمی باشد.
در سامانه کانون وکلا آخرین تغییر صورت پذیرفته، به محض اینکه نماینده کانون استعلام آنلاین را انتخاب می نماید تغییرات ثبت شده در سامانه ثنا در سامانه کانون بروزرسانی می شود با این تفاوت که در فیلد آدرس محل کار و محل سکونت هیچ تغییری حادث نخواهد شد و آدرس به حالت سابق که توسط نمایندگان محترم کانون وارد شده قابل رویت می باشد.
Share/Save/Bookmark