رئیس موسسه معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری اصفهان:
وکلای دادگستری هر خدمتی که به مردم جامعه می کنند به دلیل رسالت اجتماعی است که به آن پایبند هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب: 3558
 
رئیس موسسه معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری اصفهان گفت:وکلای دادگستری هر خدمتی که به مردم جامعه می کنند بدون چشمداشت و به دلیل رسالت اجتماعی است که به آن پایبند هستند.
رئیس موسسه معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری اصفهان روز چهارشنبه در دیدار با معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان و سایر مهمانان حاضر در جلسه گفت: وکلای دادگستری هر خدمتی که به مردم جامعه می کنند بدون چشمداشت و به دلیل رسالت اجتماعی است که به آن پایبند هستند. یوسف علی رستمی در ادامه به فعالیت های موسسه معاضدت قضائی کانون وکلای اصفهان و آمار بالای وکالت تسخیری که توسط وکلای کانون در سال پذیرفته می شود اشاره کرد و گفت: طبق قانون، هر وکیل موظف است 3 پرونده تسخیری در سال بپذیرد اما امروز شاهد هستیم که به دلیل حجم گسترده مراجعه این تعداد چندین برابر در سال می شود و وکلا هم وکالت این پرونده ها را می پذیرند تا حقی از مردم ضایع نشود.
در ادامه محمدجانقربان، نایب رئیس موسسه معاضدت قضائی کانون وکلای اصفهان نیز ضمن خوشامدگوئی به حاضرین در جلسه از کمیته امداد خواست که ممیزی های لازم در خصوص مددجویانی که خواهان وکیل تسخیری هستند ازسوی مسئولان مربوطه صورت بگیرد تا در جریان رسیدگی به پرونده های حقوقی افراد تحت پوشش کمیته امداد، حقی از مردم ضایع نشود.
مرضیه متانت فر نیز از حضور معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در کانون وکلای اصفهان و سایر مهمانان و قدردانی آن نهاد از فعالیت های خیرخواهانه کانون اصفهان تشکر کرد.
 
 
Share/Save/Bookmark