به همت کمیسیون روابط بین الملل کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار می شود؛
وبینار بررسی تطبیقی «مقررات رمزارزها» در ایران و دیگر کشورها
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸
کد مطلب: 3145
 
رئیس کمیسیون روابط بین الملل کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، از برگزاری نخستین جلسه از سلسله وبینارهای «بررسی تطبیقی مقررات رمزارزها در ایران و دیگر کشورها» خبر داد.
وکیل دکتر احمد نصر اصفهانی عصر امروز در گفتگو با روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: کمیسیون روابط بین الملل این کانون در نظر دارد تا نخستین جلسه از سلسله وبینارهای «بررسی تطبیقی مقررات رمزارزها در ایران و دیگر کشورها» را روز پنج شنبه 29 مهرماه سال جاری، از ساعت 11 تا 12/30 با حضور مجازی وکلا، کارآموزان و عموم علاقه مندان برگزار نماید.
وی افزود: «تاریخچه ی رمزارزها»، «ماهیت و پشتوانه رمزارزها»، «دسته بندی و شناخت کارکرد انواع رمزارزها» و «کاربرد و استفاده رمزارزها در آینده پژوهی» از جمله سرفصل های جلسه ی نخست خواهد بود.
وی تصریح کرد: نخستین جلسه از سلسله وبینارهای «بررسی تطبیقی مقررات رمزارزها در ایران و دیگر کشورها»، با سخنرانی آرمان باباگلی- وکیل دادگستری و عضو کمیسیون روابط بین الملل کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون روابط بین الملل کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با بیان این که شرکت در این وبینار برای کلیه ی علاقه مندان آزاد است، اظهار داشت: ورود علاقه مندان به شرکت در نخستین وبینار از سلسله وبینارهای «بررسی تطبیقی مقررات رمزارزها در ایران و دیگر کشورها»، از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/isfahanbar/irco امکانپذیر است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark