۱۶
 
80 کارآموز وکالت در سال 95 در کانون وکلای اصفهان پذیرش خواهند شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲
کد مطلب: 1437
 
پیرو انتشار جدولی در فضای مجازی با محتوای ظرفیت پذیرش کارآموزان وکالت در کانون های وکلای دادگستری کشور و من جمله کانون اصفهان، به آگاهی میرساند به موجب تصمیم مورخ 95/3/24 کمیسیون تبصره ذیل ماده یک قانون کیفیت اخذ پروانه که متشکل است از ریاست محترم دادگستری کل استان،ریاست محترم دادگاه انقلاب استان و ریاست محترم کانون وکلای اصفهان، ظرفیت پذیرش کارآموزان در آزمون وکالت سال 95 برای کانون وکلای اصفهان 80 نفر تعیین شده است.
کمیسیون رسانه کانون وکلای دادگستری اصفهان
Share/Save/Bookmark
 


مریم سیدطراح
۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۲۰:۳۱:۵۸
من به عنوان یک دانشجوی حقوق به میزان پذیرش امسال اصفهان اعتراض دارم این همه وقت می زاریم و این همه شرکت کننده هست چرا این قدر باید پذیرش ها کم باشه (1392)
 
edd
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۰۹:۵۸:۳۳
من هم بعنوان یک دانشجوی سابق حقوق به میزان پذیرش امسال اصفهان خوشبین تر شدم!.بهتره با نگاهی با تعداد وکلای شاغل و مشکل کم کاری یا بیکاری خیلی از آنها(البته نه همه!)...رفته رفته کیفیت بالا بره و تعداد پایین بیاد نه اینکه سال به سال ظرفیتها بالا بره.همین الان هم پذیرش وکلای قوه قضائیه خودش کلی فشار زیاد روی وکلای دادگستری میاره... (1397)
 
nafas
۱۳۹۵-۰۴-۲۱ ۱۶:۰۹:۳۲
آخه رو چه حسابی یه دفعه 50نفر ظرفیت رو پایین آوردین (1394)
 
یک وکیل
۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۲۱:۳۷:۴۸
چراظرفیت اینقدر بالا میباشد..!! وکلا بیکارند!! (1396)
 
کریمی
۱۳۹۵-۰۷-۱۵ ۰۷:۴۶:۵۹
وکلای که اعتراض می کنند نمی دونند چه خبره (1454)
 
سياوش
۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۱۵:۱۹:۱۸
به نظر من ظرفيت پذيرش بايد متناسب با وظعيت كاري وكلا باشه نه با تعداد داوطلبان.٨٠تا كافيه (1398)
 
e.t
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۱:۱۷:۱۰
بنده با محدود کردن ظرفیت به این شدت مخالفم.چرا که بیکاری وکلا دلیل قابل توجیهی نیست باید قبول کنیم که 70 درصد بیکاری وکلا از عدم توانایی وکمی سواد علمی آنه نشات میگیره نه تعداد زیاد وکیل آیا وکلایی که خوش سابقه و بار علمی و توانایی کافی دارند نیز بیکارند .به نظر من محدود کردن رقابت و انحصار گری پدید آورنده فساد است .و این است که گاها ارقام نجومی دریافت میشود (1399)
 
edd
Italy
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۰۱:۰۸:۳۲
یک وکیل تازه کار که با رتبه بالا تونسته پروانه وکالت بگیره مثل یک تیم فوتباله که تونسته بره جام جهانی!حالا تو این جام تازه باید با رقبای طراز اول و با سابقه رقابت کنه اونم از نوع مستقیم(در دادگاه)و تا بیاد خودشو نشون بده اونم در حالیکه به موازات خودش و هر سال با ورود رقبای جدیدتر...خدا میدونه چقدر طول میکشه!.پس باید کیفیت رو بالا برد و پذیرش رو پایین آورد وگرنه مطمئن باش فاتحه وکالت حداقل برای نوآموزان خونده اس . (1402)
 
موسويان
۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ۰۱:۲۲:۱۵
بعنوان يه همكار با ٥ سال سابقه وكالتي شديدا با نظرتون موافقم (1407)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۱:۳۷:۳۴
صاحب منصبان عدالت تصمیمی واقعا نا عادلانه گرفتن (1448)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۲:۲۲:۱۰
من با این نظر که علت بیکاری وکلا ناتوانی ایشان است به شدت مخالفم. علت بیکاری وکلا وضعیت نابسامان اقتصادی مردم و عدم گرایش به وکیل و بخصوص تعداد بسیار زیاد وکلا می باشد. کسانی که تمایل دارند در رشته حقوق تحصیل کنند لازم است از ابتدا با واقعیت بیکاری در این رشته آشنا شوند و با دید واقع بینانه به انتخاب راه زندگی خودشان بپردازند. (1406)
 
حسین
United States
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۶:۰۷:۰۴
با این حساب سال دیگه سهمیه میشه چهل نفر (1405)
 
محمد
۱۳۹۵-۰۹-۱۲ ۱۹:۲۳:۳۱
هر دو طرف حق دارن ولی...... (1478)
 
رجبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۱:۳۵:۰۰
صاحب منصبان عدالت تصمیمی واقعا ناعادلانه گرفتن آخه چطور یک دفعه 50 نفر ظرفیت کم بشه با تعداد زیاد شرکت کنندگان شاید نگران این بودن که دستمزد های میلیونی همکارانشون کم میشه وگرنه فکر نکنم تعداد وکلای این استان کفایت جمعیت این استان را بکند در آمریکا به ازای هر 300 نفر یک وکیل استخدام می شه ،فکر کنم کانون وکلا به جای پیشرفت دوست داره پس رفت کنه، انصافا دلیلتون چی بود؟ اگه واقعا این نظرات را میخونید؟دانشجوی ارشد حقوق خصوصی (1447)
 
نسترن
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۰۹:۳۲:۳۷
واقعا خیلی بده که این همه درس خوند با معدل بالا قبول شد بعد تلاش کنی و به نتیجه نرسی وقتی ازچهار هزار نفر ۸۰نفر میگیرن اونم با سهمیه یعنی ۳۹۲۰نفر ول معطلن!اونقدر سخت گرفتین ک قید کار و شغل که هیچ قید ادامه تخصیلم زدم!چون میدونم اخرش میرسم به بیکاری!واقعا چرا ؟؟! (1451)
 
حسین
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۶:۰۳:۴۷
سلام میخواستم بدونم کانون وکلا استان غیر بومی هم پذیرش میکنن لطفا راهنمایی کنید (1457)