چهاردهمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب: 2952
 
روز یک شنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ چهاردهمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت ۱۱:۳۰ با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل سیامک اکبری، وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی و وکیل داود عابدی، وکیل شهرام محقق و وکیل مجتبی اسدیان در محل کانون برگزار شد. 

✅ پیش از ورود به دستور جلسه ریاست کانون از اقدامات انجام شده در فاصله جلسه گذشته و جلسه فعلی بویژه در ارتباط با اقدامات انجام شده درخصوص برگزاری سی و هفتمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران گزارشی ارائه نمودند.

🔸️هیأت مدیره وارد دستور جلسه شد:

دستور اول) با توجه به صورتجلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ شورای ساختمان و پیشنهاد این شورا در خصوص فروش باشگاه که قبلا در دستور کار هیات مدیره قرار گرفته است، هیات مدیره با پیشنهاد این شورا مبنی برکارشناسی قیمت باشگاه با اخذ نظر از هیات سه نفره آقای حسین ترک پور، مهندس داریوش سرور و مهندس عبداله جعفری موافقت نمود. هیات مدیره در مورد پیشنهاد دیگر شورای ساختمان مبنی بر اینکه اجرای پروژه به گونه اسکلت بتونی با سقف دال را موکول به برآورد هزینه و سپس تصمیم گیری در این مورد کرد. هیات مدیره مقرر نمود شورای ساختمان هزینه های اجرای پروژه را در سه حالت اسکلت فلزی، بتونی و ترکیبی را ارزیابی و به هیات مدیره اعلام نماید. 

دستور دوم) اعضای هیات مدیره نظرات خود را پیرامون ظرفیت کارآموزی ۱۴۰۰ مطرح نمودند. سپس با حضور اعضای ماده یک جهت تعیین ظرفیت پذیرش آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۱۷ نفر تصویب گردید. جلسه در ساعت ۱۳:۳۰ به پایان رسید. 


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
Share/Save/Bookmark