پنجاه و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 3465
 
پنجاه و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار شد.
روز یکشنبه مورخ 1401/02/25 پنجاه و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان رأس ساعت 9:30 با حضور وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل دکتر جعفری فشارکی، وکیل شهرام محقق دولت آبادی، وکیل مجتبی اسدیان، وکیل داوود عابدی و وکیل سیامک اکبری در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه نایب رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه گذشته و جلسه فعلی پرداخت.
سپس هیأت مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول جلسه: هیأت مدیره ضمن بررسی پرونده های نقل و انتقالات به اتفاق آرا اتخاذ تصمیم نمود.
دستور دوم جلسه: نایب رییس کانون گزارشی در خصوص وضعیت مالی کانون ارائه نمودند، که مورد گفتگو و بررسی قرار گرفت.با توجه به مصوبه پیشین در خصوص ضرورت انتقال سپرده های کانون به صندوق های سرمایه گذاری بانک ها و نظر به بررسی های صورت گرفته و گزارش امور مالی کانون به شماره ثبت 010403801234 مورخ 1401/02/25 و ریسک بالای این سرمایه گذاری در بانک های خصوصی، هیات مدیره به اتفاق آرا حاضرین مصوب نمود وجوه کانون به صندوق سرمایه گذاری بانک ملی ایران منتقل گردد.
دستور سوم جلسه: سند راهبردی اتحادیه که در کار گروه تعیین خط مشی اسکودا تدوین شده است مورد مطالعه وبررسی قرار گرفت و با کلیات آن موافقت به عمل آمد.
دستور چهارم جلسه: جناب آقای محقق گزارشی در خصوص جلسه و آخرین تصمیمات شورای ساختمان های کانون در رابطه با خاکبرداری پروژه ی ساختمانی کانون در مجموعه کشوری و تعیین پیمانکار ارائه نمود، برهمین اساس هیات مدیره ضمن تایید اقدامات به عمل آمده از سوی شورای ساختمان بر تسریع در انعقاد قرارداد با پیمانکار منتخب تاکید نمود.
دستور پنجم جلسه: نظر به برگزاری چهل و چهارمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بیست و هشت و بیست و نهم اردیبهشت ماه جاری که به میزبانی کانون وکلای دادگستری همدان برگزار خواهد شد؛مقرر گردید اعضای اصلی هیات مدیره و نماینده کانون در شورای اجرائی در همایش مذکور شرکت نمایند.
در اثنای جلسه وکیل امیرحسین قاسمی (سرپرست تیم فوتسال کانون) در جلسه هیات مدیره حاضر شدند و ضمن اعطای لوح تقدیر و جایزه تقدیمی از ناحیه اسکودا به جناب آقای سیامک اکبری به مناسبت قهرمانی ایشان در مسابقات وزنه برداری قدرتی(پرس سینه) پیشکسوتان آسیا؛گزارشی از نحوه برگزاری و نتایج به دست آمده تیم های ورزشی اعزامی از کانون اصفهان در پنجمین المپیاد ورزشی کانون های وکلای دادگستری ایران، ارائه نمودند.
جلسه در ساعت 13:30 به پایان رسید.
مقرر شد جلسه آتی هیأت مدیره روز یکشنبه مورخ 1401/03/01 برگزار گردد.
Share/Save/Bookmark