پنجاه و یکمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲
کد مطلب: 2390
 
پنجاه و یکمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان در تاریخ ۹۸/۰۶/۱۶ در ساعت ۱۱:۳۰ در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل دکتر فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل دکتر محسن قائم فرد، وکیل سیامک اکبری، وکیل مسیح الله میرزایی تشکیل شد.

پیش از ورود به دستور جلسه ریاست محترم کانون گزارشی در خصوص جلسه روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۴ با موضوع هم اندیشی و قدردانی از زحمات اعضاء موسسه معاضدت کانون،به شرح ذیل ارائه نمودند: روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۴ در ادامه برنامه دعوت از اعضای ارکان و کمیسیونهای کانون وکلا، جلسه ای به منظور شنیدن نقطه نظرات اعضای محترم موسسه معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری اصفهان و تقدیر از زحمات آنها در محل کانون برگزار گردید. بطور حتم باید اذعان داشت که موسسه معاضدت در راستای سه رسالت اجتماعی، انسانی و قانونی فعالیت می نماید. این موسسه علاوه بر اینکه در جهت اعمال تکالیف و الزامات قانونی ایجاد گردیده و فعالیت می کند، بوضوح حاکی از حساسیت وکلا و کانون وکلا نسبت به دفاع از حقوق مردم و انجام رسالت اجتماعی خود در مقابل جامعه است. مدیریت و اداره دقیق و بروز موسسه معاضدت و احساس مسئولیت همکاران و انجام تکالیف معاضدتی و تسخیری خود به نحو شایسته، بخوبی بی اساس بودن هجمه های ناجوان مردانه برخی بدخواهان علیه نهاد وکالت را نشان می دهد.ضروری است که بطور مستمر کلیه فعالیت های موسسه معاضدت منتشر و به اطلاع مردم و مسئولین رسانده شود، تا بدانند وکلا بدون دریافت وجهی چه خدمات ارزنده ای را به همنوعان خود ارائه می کنند. وکلا جزء همین جامعه بوده و تافته جدابافته از مردم نمی باشند. اینجانب به نمایندگی از طرف هیات مدیره از تمام عزیزان اعم از ریاست محترم و سایر همکاران و کارمندان موسسه معاضدت که زحمت زیادی را متحمل می شوند، تشکر و قدردانی می نمایم. در ادامه وکیل یوسف شفیع زاده رئیس موسسه معاضدت قضایی کانون اصفهان ، ضمن معرفی همکاران عضو و نمایندگان شهرستان های موسسه ، توضیحاتی راجع به قسمت های مختلف و نحوه انجام وظایف هر یک از همکاران بیان داشتند. در پایان این جلسه که با توجه به محدودیت فضای اتاق هیات مدیره در سالن اجتماعات کانون وکلا برگزار گردید به پیشنهاد رییس موسسه ی معاضدت و به همت روابط عمومی‌کانون وکلای اصفهان از تلاش همکاران در موسسه ی معاضدت تقدیر به عمل آمد . 

هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:

دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آراء حاضرین، با توجه به گزارش ریاست محترم کمیسیون کارآموزی، اسامی پذیرفته شدگان اختبار دوره چهل و یکم را به شرح ذیل اعلام نمود:  1-آقای علیرضا علی نجیمی 2- خانم سحر روحانی 3-خانم محبوبه السادات حجازی4-خانم الهام علی پور 5- خانم فروغ دادور 6-آقای محمد صادق فتحی 7- خانم فاطمه باستانی 8- خانم مهدیه مقصودی 9- خانم فرزانه نیک دوستی 10- آقای سید مهرداد امیر شاه کرمی 11-خانم مرضیه شبانی خوراسگانی 12-خانم زهرا محمد سلطانی 13- آقای جواد موسوی کجانی 14-آقای محمد اعلائی ورنوسفادرانی 15-خانم فرزاد حسینی فولادی 16-خانم پروین شیروانی 17-خانم مریم نمازی زاده 18-آقای امیر حسین افضلی 19-خانم لیلا اورنگی 20-آقای غلامحسین صادقی کله مسلمانی 21- خانم اعظم ابراهیمی مندرجانی 22-آقای حسین محالی اردستانی 23-آقای محسن کاویانی24-آقای محمد حسین کریمیان محمد آبادی 25-خانم آزاده مسعودی پور 26- خانم فیروزه دستادست27-آقای ابوالقاسم سازش28-خانم ساره بنابی 29-آقای سید مجید شریفی 30-آقای مصطفی صالحی 31-آقای رضا علی قاسمی 32-آقای داود اسماعیلی احمد آبادی

دستوردوم)هیات مدیره با توجه به قسمت اخیر بند یک مصوبه مورخ ۹۴/۰۲/۰۵ هیات مدیره وقت، با عنایت به اینکه تعداد شرکت کنندگان در اختبار کمتر از ۶۰ نفر بوده است، به اتفاق آرا مصوب نمود، نفرات اول و دوم اختبار نیز امکان تعیین شهر محل اشتغال خود را داشته باشند.

دستور سوم)هیات مدیره با اکثریت آرای حاضرین مصوب نمود، با توجه به محدودیت فضا و امکانات در کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، در آگهی آزمون سال جاری پذیرش کاراموز وکالت قید شود این کانون از پذیرش کارآموزان مهمان معذور است.

دستور چهارم) پیرو مصوبات قبلی هیات مدیره مبنی بر انبارگردانی و ثبت صورت اقلام کلیه اموال متعلق به کانون این اقدام تحت نظر آقای دکتر مسعود حیدری و بازرس محترم کانون و شورای ساختمان ها توسط گروهی از افراد وارد بر این امر انجام و گزارش آن طی شماره ۹۸۰۴۰۰۳۸۰۴۰۲۲مورخ ۹۸/۰۶/۱۶ ثبت دبیر خانه و تقدیم هیات مدیره شد.هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات متولیان امر، مقرر نمود از این پس مدیریت امور داخلی و مسئول امور مالی کانون موظف اند که اقلام غیرمصرفی که در آینده به اموال کانون اضافه میگردد را بدوا ثبت دفتر اموال و پس از الصاق برچسب اموال، تحویل شخصی که از آن استفاده خواهد نمود،نمایند.در ضمن در خصوص تصمیم گیری راجع به نگهداری یا فروش اموال زائد مقرر گردید هیاتی مرکب از بازرس کانون، آقای مسیح میرزایی، آقای دکتر مسعود حیدری، با ارزیابی یک نفر از کارشناسان رسمی دادگستری تشکیل و در این خصوص اتخاذ تصمیم گردد.

دستور پنجم) با توجه به گزارش ریاست کمیسیون رفاهی کانون، مبنی بر عدم همکاری و غیبت های مکرر وکیل رسول جبارزارع، هیات مدیره به اتفاق آرا عضویت ایشان را ملغی نمود.همچنین با عنایت به اعلام نیاز، خانم ها طهورا جعفری،زهرا شهبان پور و فریناز دهقانی به عضویت کمیسیون رفاهی در آمدند.

دستور ششم)در خصوص درخواست شماره ۹۸۰۴۰۳۸۰۳۷۱ مورخ ۹۸/۰۶/۰۴ احدی از همکاران، هیات مدیره به اتفاق آرا مصوب نمود جناب آقای محسن قائم فرد به نمایندگی از هیات مدیره کانون، نسبت به تشکیل جلسات و بررسی موضوع مطروحه و اتخاذ تصمیم وفق موازین قانونی اقدام و گزارش آنرا به هیات مدیره اعلام نمایند.  دستور هفتم)پیروپیشنهاد انجام یک کار پژوهشی و دانشگاهی در خصوص جمع آوری و احصاء انواع خدمات که وکلا و نهاد وکالت به جامعه ارائه میدهند و واگذاری این امر به دانشگاه اصفهان در یکی از جلسات قبلی هیات مدیره مورد تصویب قرار گرفت، مقرر شد آقای دکتر محسن قائم فرد از سوی هیات مدیره با جناب آقای دکتر وحید قاسمی استادتمام دانشگاه اصفهان در رشته علوم اجتماعی وارد مذاکره شده و انجام این پژوهش را بنحو کامل و مستوفی به انجام رساند، در خصوص هزینه متعلقه نیز پس از مذاکره تصمیم گیری و مراتب به هیات مدیره اعلام خواهد شد. آخرین دستور جلسه،بررسی موارد و پرونده های ارجاعی بود که با طرح موردی این پرونده ها تصمیمات لازم توسط هیات مدیره اتخاذ گردید.(در صورت تمایل برای اطلاع از جرئیات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید. )

جلسه ساعت ۱۴ خاتمه یافت. مقرر گردید جلسه بعدی هیات مدیره روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۲۵ ساعت ۱۱:۳۰ برگزار گردد. 

غائبین جلسه : وکیل اسداله اسلامی،وکیل دکتر یاسین صعیدی

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکیل فاطمه لاوی
Share/Save/Bookmark