به صورت آنلاین برگزار می شود؛
کارگاه آموزشی کارآموزان وکالت مورخ 18 فروردین 1401
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب: 3419
 
جلسه کارگاه آموزشی کارآموزان وکالت، روز پنج شنبه مورخ 18 فروردین 1401 رأس ساعت 9 صبح، به صورت آنلاین برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان، جلسه کارگاه آموزشی کارآموزان وکالت، روز پنج شنبه مورخ  18 فروردین 1401 رأس ساعت 9 صبح، به صورت آنلاین برگزار مي شود.

عنوان: آشنائی با شرح وظایف کارآموزی وکالت
سخنران:دکتر حسین ادیب، رئیس کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، سرکار خانم نسرین حسن پور دبیر و عضو کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری اصفهان، جناب آقای سید علیرضا موسوی عضو کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری اصفهان
لازم به ذکر است که شركت كليه کارآموزان الزامی است.

نحوه اتصال جهت ورود به کلاس های برخط
 لینک ورود به کلاس    https://www.skyroom.online/ch/isfahanbar/karamoozi
جهت ورود به کلاس، نام کاربری  کدملی و گذر واژه شماره پروانه می باشد. با کلیک بر روی دکمه ورود وارد کلاس شوید.
نکات قابل توجه :
نیازی به درج نام و نام خانوادگی در قسمت چت نیست و در قسمت چت، حضور شما به هیچ عنوان ثبت نمی‌شود.
جهت جلوگیری از شلوغی قسمت چت، اکیدا از درج نام و نام خانوادگی و سلام و احوال‌‍ پرسی و گذاشتن نقطه در حین برگزاری کلاس و حضور استاد، خودداری نمایید. قسمت چت فقط برای درج سوال، فعال می‌باشد.
در صورتی که صدا و تصویر به صورت کلی قطع شود، اپراتور نسبت به رفع مشکل اقدام می کند و به شما عزیزان در قسمت چت اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر این صورت مشکل از ارتباط شما می‌باشد که باید خارج و مجددا وارد شوید.
خروج و ورود مکرر شما به هر دلیلی، غیبت محسوب نمی شود. در صورتی که مدت زمان خروج تا ورود بعدی شما بیشتر از 10 دقیقه شود، غیبت کلی محسوب می شود. در غیر این صورت بعد از خروج به هر دلیلی، سریعا مجددا وارد شوید.
حضور شما در جلسه باید حداقل 1 ساعت باشد.
در صورتی که به هر دلیلی با همان دستگاه از کلاس خارج و مجددا وارد شدید، اگر نام و نام خانوادگی خود را قبلا درج نموده‌اید، مشکلی وجود نخواهد داشت و نام شما در همان دستگاه یک بار ثبت شده است و نیازی به اعلام حضور مجدد در قسمت چت نیست. ولی با این حال، جهت اطمینان در قسمت بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی خود را چک نمایید.
درصورتی که لینک شما فعال نباشد و یا با پیام «مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد» مواجه شدید، به علت به روز نبودن سیستم عامل دستگاهی است که استفاده می‌کنید. پس لطفا در اولین فرصت نسبت به بروزرسانی سیستم عامل و نرم افزارهای دستگاه خود اقدام نمایید و درصورتی که فرصت ندارید، لینک را کپی کرده و در یکی از مرورگرهای خود الصاق و به صفحه کلاس وارد شوید.
جهت صحبت و یا پرسش در کلاس، از آیکون «دست» در صفحه استفاده نمایید و درصورت اجازه استاد، قادر به مشارکت صوتی و یا تصویری در کلاس هستید؛ لطفا در این مرحله جهت جلوگیری از ایجاد نویز و پخش صدا از هندزفری یا هدست با ولوم صدای پایین استفاده نمایید.
در صورتی که در ضبط صدای کلاس مشکلی به وجود نیاید، وویس جلسه در کانال واتساپ مربوطه قرار داده خواهد شد. اما بهتر است از سخنان اساتید یادداشت برداری نموده و شخصا نسبت به ضبط صدای کلاس اقدام نمایید.
راهنما و رفع مشکلات جلسات آنلاین
بر روی لینک زیر کلیک کنید :
https://www.skyroom.online/faq/category/user-help
 
 
Share/Save/Bookmark