دومین جلسه هیأت مدیره دوره سیزدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹
کد مطلب: 3817
 
روز یکشنبه مورخ 1401/11/09 دومین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت 10 صبح با حضور دکتر حسین ادیب ریاست هیات مدیره ،آقای شهرام محقق دولت آبادی نائب رئیس کانون و آقای روح اله محمدی بازرس کانون و سایر اعضای هیات مدیره آقای فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان، خانم دکتر شیما وفادارنیا و خانم مرضیه سرائیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون، پیرامون همایش روابط عمومی های کانون های وکلای دادگستری ایران که به میزبانی کانون بوشهر در تاریخ 6 بهمن 1401 برگزار شد توضیحاتی ارائه نمودند. دکتر ادیب تصریح کردند:« در این همایش یک روزه که رئیس کانون و مسئول رسانه و روابط عمومی کانون اصفهان نیز حضور داشتند پیرامون توسعه و گسترش فعالیت های روابط عمومی کانون ها بحث و تبادل نظر شد. استفاده از نیروهای متخصص در این زمینه از سوی هیات مدیره کانون ها، پرهیز از انفعال در راستای هجمه هایی که علیه نهاد وکالت از سوی برخی رسانه ها صورت می گیرد، همکاری و لزوم وحدت رویه در زمینه فعالیتهای بصری و رسانه ای و....مورد تاکید قرار گرفت.
در ادامه جلسه خانم کمند چوبینه، مسئول رسانه کانون وکلای اصفهان که در جلسه بوشهر با معرفی ریاست کانون حضور داشتند نیز در خصوص جلسه مذکور عنوان داشتند: «استفاده از نیروهای متخصص در روابط عمومی کانون ها می تواند زمینه پیشرفت و تعامل موثرتر را با رسانه ها و افکار عمومی فراهم کند. امروز روابط عمومی سازمان ها و ... صرفا بازتاب دهنده اخبار هیات مدیره ها نیستند و باید به صورت چند بعدی در جهت بازتاب کلیه برنامه های سازمان خود فعالیت داشته باشند. روابط عمومی کانون ها باید با توجه به شرایطی که بر نهاد وکالت حاکم است ارتباط موثری با افکار عمومی برقرار کنند و در این خصوص کانون اصفهان توانسته با توجه به حمایت های هیات مدیره جایگاه مناسبی را کسب کند.»
سپس هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول) با توجه به نزدیک شدن به ایام سالروز استقلال کانون های وکلای دادگستری و پاسداشت هفتم اسفند با دعوت قبلی از مسئول روابط عمومی آقای سهراب انوری زاده در خصوص موضوع بحث و تبادل نظر به عمل آمد و مقرر گردید از سوی کمیسیون روابط عمومی برنامه های مربوط به روزهای هفته اول اسفند ماه(یکم تا هفتم) به تفکیک به هیات مدیره پیشنهاد گردد تا در خصوص آن اتخاذ تصمیم به عمل آید.
دستور دوم)  استعفای کتبی عضو محترم هیات مدیره «جناب آقای دکتر سید محسن قائم فرد» در جلسه مطرح گردید. با توجه به اصرار اعضای هیات مدیره بر حضور و استفاده از تجربیات ایشان، مقرر گردید توسط هیات مدیره  مساعی و رایزنی لازم جهت انصراف از استعفا انجام گردد. لذا به اتفاق آراء بررسی استعفا از دستور کار خارج گردید.
دستور سوم) هیات مدیره به اتفاق آراء، هزینه صدورگواهی وکالت تخصصی را مبلغ « 15میلیون ریال» تعیین نمود.
دستور چهارم) هیات مدیره به اتفاق آراء آقای «علی اصغر محققیان» را به عنوان دادستان انتظامی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان تعیین نمود. 
دستور پنجم) هیات مدیره به اتفاق آراء با اختصاص مهر ویژه ای برای ادارات با مسئولیت «مسئول امور مالی» موافقت نمود.
جلسه در ساعت 13:40 خاتمه یافت.
مقرر شد جلسه بعدی هیات مدیره روز یکشنبه 16 بهمن 1401 تشکیل گردد.
 
Share/Save/Bookmark