بیست و ششمین جلسه هیات مدیره دوره سیزدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب: 4152
 
روز دوشنبه مورخ 1402/07/10 بیست و ششمین  جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت  10:30 با حضور دکتر حسین ادیب رئیس، آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس، آقای روح اله محمدی بازرس و سایر اعضای هیات مدیره،آقای فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان، خانم دکترشیما وفادارنیا  در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه قبلی و فعلی پرداختند.
دکتر ادیب تصریح کردند : نشست فوق العاده روسای کانون های وکلای دادگستری روزشنبه 8 مهرماه 1402 در محل اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران برگزار شد. اینجانب در این جلسه حضور داشتم. دکتر ادیب افرودند: در این جلسه پیرامون آغازطرح تحقیق و تفحص از کانون های وکلای دادگستری و نحوه تعامل با هیات های تحقیق و تفحص تبادل نظر شد. ایجاد رویه واحد در خصوص پذیرفته شدگان آزمون وکالت 1402 از دیگر مباحثی بود که در جلسه روز شنبه مطرح و پیرامون آن روسای کانون ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
پس از جلسه روسا در اتحادیه روسای کانون های وکلای دادگستری در کانون مرکز حضور یافتند تا وفق هماهنگی بعمل آمده توسط جناب آقای دکتر صفادوست،ریاست کانون وکلای مرکز جلسه ای با تعدادی از اعضای هیات تحقیق و تفحص صورت گیرد که در جلسه مذکور آقای نقدعلی و آقای محبی و آقای محمدیاری از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تنی چند از همراهان ایشان نظریات و مطالب مربوط به حضور هیات های تحقیق و تفحص در کانون های وکلا توسط تعدادی ازروسای کانون ها و نواب اتحادیه عنوان گردید و روسا نسبت به طرح ایراداتی در خصوص تصویب طرح تحقیق و تفحص نسبت به کانون ها پرداختند و در خصوص اجرای آن صرفا در محدوده و محورهای قانونی تاکید نمودند.
در ادامه جلسه، دادستان محترم انتظامی جناب آقای علی اصغر محققیان به همراه معاونین  و ریاست کمیسیون نظارت و بازرسی جناب آقای قنبریان و همراهان جلسه ای تشکیل و پیرامون مسائل انتظامی بحث و تبادل نظرشد ومسائل مربوط به همکاران  طرح و بررسی گردید. سپس جلسه ای با حضور جناب آقای دادستان آقای علی اصغر محققیان و معاونین دادستان و نیز روسا و اعضای شعب دادگاه تشکیل و درخصوص مسائل فیمابین از جمله تصمیمات و آراء مربوط به تخلف عدم حضور وکلاء در جلسات رسیدگی دادگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سپس هیات مدیره وارد دستورجلسه شد:
دستور اول: هیات مدیره به اتفاق آراء هزینه دوره کارموزی پذیرفته شدگان آزمون وکالت 1402 را برای هر شخص پذیرفته شده مبلغ پنجاه میلیون ریال مصوب نمود که در دو قسط سی میلیون ریالی در زمان ثبت نام و بیست میلیون ریالی در سررسید 1402/10/30 از طریق مراجعه به سایت و اتوماسیون کانون قابل پرداخت خواهد بود.
دستور دوم: باتوجه به نامه مدیر محترم داخلی کانون و فرسودگی خودرووانت متعلق به کانون، هیات مدیره به اتفاق آراء مصوب نمود خودرو وانت پیکان متعلق به کانون فروخته و یک دستگاه خودرو وانت مناسب از نوع تولید داخلی خریداری گردد.
Share/Save/Bookmark