بیست و سومین جلسه سیزدهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: 4107
 
روز سه شنبه مورخ  1402/06/07  بیست و سومین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت 9:30  با حضور دکتر حسین ادیب رئیس، آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس، آقای روح اله محمدی بازرس و سایر اعضای هیات مدیره، آقای فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان، خانم دکتر شیما وفادارنیا و خانم مرضیه سرائیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته از جلسه قبلی تا فعلی پرداختند. دکتر ادیب تصریح کردند: با توجه به مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی و با نظر هیات مدیره دوره سیزدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز سه شنبه ۳۱ مردادماه ساعت ۱۱ مجمع عمومی فوق العاده در محل سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری اصفهان با حضور وکلای دادگستری استان تشکیل گردید تا در خصوص آخرین تحولات نهادوکالت بحث و تبادل نظر گردد. در پایان این مجمع که با استقبال پرشور همکاران محترم مواجه گردید بیانیه ای صادر شد. این مجمع فوق العاده در رسانه های کشور و استان نیز بازتاب خوبی پیدا کرد و توانست توجه افکار عمومی را جلب نماید.
دکتر ادیب افزود: صبح (شنبه ۴ شهریورماه) اینجانب به همراه وکیل فرهاد رستم شیرازی عضو هیات مدیره، وکیل حسن صرام رئیس کمیسیون کارآموزی و وکیل عبدالمحمد بابااحمدی رئیس کمیسیون پارلمانی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان جهت بحث و تبادل نظر پیرامون مصوبات اخیر مجلس از جمله تحقیق و تفحص از کانون های وکلای دادگستری و استفاده واحدهای تولیدی از نمایندگان حقوقی به جای وکیل در محاکم دادگستری و همچنین الحاق یک تبصره به ماده ۱۳ قانون طرح تامین مالی و جهش تولید و اثرات زیانبار داخلی و بین المللی آن در چهل و نهمین جلسه مجمع نمایندگان استان حضور یافتیم.
این جلسه با حضور حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده فلاورجان(رئیس مجمع نمایندگان استان)، دکتر عباس مقتدائی نماینده اصفهان، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر،  دکتر زهرا شیخی نماینده اصفهان، دکتر پروین صالحی نماینده مبارکه برگزار شد.
رئیس کانون همچنین افزودند: روز شنبه ۴ شهریور اعضای هیات مدیره های کانون ها و جمعی از وکلای سراسر کشور در تهران با هماهنگی های از پیش انجام شده مقابل ساختمان شورای نگهبان تجمع مسالمت آمیزی برگزار کردند تا از این طریق مراتب اعتراض خود را به مصوبات اخیر مجلس که ناقض استقلال و ماهیت کانون های وکلاست نشان دهند و پس از آن اعضای هیات مدیره های کانون های وکلای دادگستری کشور در محل هتل استقلال گردهم آمدند تا در یک نشست به هم اندیشی در خصوص مسائل نهاد وکالت بپردازند.
دکتر ادیب در ادامه عنوان کردند: با توجه به اینکه روز ۴ شهریور ماه به نام روز کارمند نامگذاری شده است مراسمی جهت تجلیل از کارمندان کانون روز سه شنبه ۷ شهریورماه با حضور اعضای هیات مدیره و پرسنل کانون برگزار می شود.
سپس هیأت مدیره وارد دستور شد:
دستور اول :
هیات مدیره به اتفاق آراء حاضر در جلسه مقرر نمود با توجه به جلسات و مذاکرات انجام گرفته، نسبت به تهیه و ارسال مطالب و مواضع کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، به اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران ( اسکودا) و مراجع مرتبط اقدام گردد.
«در این لحظه خانم دکتر شیما وفادارنیا از جلسه خارج شدند.»
دستور دوم :
هیات مدیره به اتفاق آراء حاضر در جلسه مقرر نمود به مناسبت بزرگداشت روز کارمند طبق روال سال های گذشته، از کارمندان و کارکنان کانون با پرداخت پاداش مالی متناسب تقدیر بعمل آید.
 
دستور سوم :
هیات مدیره به اتفاق آراء آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس هیات مدیره را بعنوان نماینده کانون جهت همکاری باهیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی تعیین نمود.
 
دستور چهارم :
هیات مدیره به اتفاق آراء با صدور پروانه کارآموزی افراد ذیل از پذیرفته شدگان آزمون 1400 موافقت نمود:
خانم ها و آقایان:

 سهیمه آزاد  :
  1. 1-زهرا صادقی  2- سیما دویستی مغاندری  3- معصومه احمدی ورزنه  4- علیرضا اعظمی  5- مهدی مؤذن صفایی
سهیمه ایثارگران :
مرتضی قنبردستجردی

دستور پنجم :
هیات مدیره به اتفاق آراء حاضر در خصوص پرونده های نقل و انتقالات اتخاذ تصمیم نمود.

 
Share/Save/Bookmark