بیستمین جلسه هیات مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب: 4054
 
روز سه شنبه مورخ 1402/05/10 بیستمین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت 11:30 با حضور دکتر حسین ادیب رئیس، آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس، آقای روح اله محمدی بازرس و سایر اعضای هیات مدیره، آقای فرهاد رستم شیرازی،آقای مجتبی اسدیان، خانم دکتر شیما وفادارنیا و خانم مرضیه سرائیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه قبلی و فعلی پرداختند. دکتر ادیب تصریح کردند: با توجه به بحران خشک شدن تالاب گاوخونی و اثرات زیانبار آن برای مردم منطقه، کمیسیون حقوق بشر بیانیه ای صادر کرد که در این بیانیه با توجه به مسئولیت خطیر دستگاه قضائی در حفظ و صیانت از حقوق عامه و منافع ملی از مسئولین قضائی استان درخواست ورود و رسیدگی به این موضوع جهت تامین حقوق مردم را خواستار شد و در این زمینه آمادگی کانون وکلای اصفهان جهت هرگونه همکاری را اعلام کرد.
رئیس کانون در ادامه افزودند: کمیسیون داوری نیز در نظر دارد نسبت به برگزاری دوره های آموزشی داوری در سطوح مقدماتی و پیشرفته برای وکلا و کارآموزان محترم اقدام نماید که مقدمات ثبت نام از علاقمندان از طریق اتوماسیون اداری فراهم شده است.
دکتر ادیب همچنین عنوان کردند: در تاریخ 19 مرداد ماه به همت کمیسیون آموزش، کارگاه آموزشی آشنائی با مهمترین جرائم رایانه ای با حضور دکتر امین تویسرکانی، بازپرس دادسرای جرائم رایانه ای تهران برگزار خواهد شد که در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.
رئیس کانون در ادامه افزودند: همانطور که از پیش اعلام شده بود آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال 1402 در تاریخ 13 مرداد همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان نیز برگزار خواهد شد.
در ادامه جناب آقای امیرحسین سجادیه، نماینده کانون در شورای اجرائی اسکودا در جلسه حاضر شدند و پیرامون جلسه شورای اجرائی که در تاریخ چهارشنبه 18 مردادماه برگزار خواهد شد و اعلام نظر و مواضع کانون اصفهان در خصوص هر یک از موارد دستور جلسه مذکور بحث و تبادل نظر صورت گرفت. جلسه هیات عمومی نیز در تاریخ پنج شنبه 19 مردادماه برگزار خواهد شد.
 
سپس هیات مدیره وارد دستور جلسه شد.
دستور اول) با توجه به گزارش و درخواست رئیس کمیسیون آموزش عضویت آقایان دکتر محسن قجاوند، دکتر احمد انصاری و سرکارخانم لیلا صابری از کمیسیون مذکور ملغی و آقایان دکتر مهدی جلیلیان، حمیدرضا کریمی کیا، رسول فروغی و سرکارخانم سارا شجاعی به عنوان اعضای جدید این کمیسیون انتخاب گردیدند.
 
دستور دوم) هیات مدیره به اتفاق آراء جناب آقای دکتر حسین ادیب، ریاست کانون وکلا را به عنوان مدیر مسئول مجله «مدرسه حقوق» تعیین نمود.
 
دستور سوم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به استعلامات به عمل آمده و گزارش مبسوط عضو ممیز هیات مدیره با صدور پروانه کارآموزی آقای رحمت اله شریفی مقدم از پذیرفته شدگان آزمون 1400 مخالفت نمود.
 
دستور چهارم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به استعلامات به عمل آمده و گزارش مبسوط عضو ممیز هیات مدیره با صدور پروانه کارآموزی آقای حسین شیرزاده طاقانکی از پذیرفته شدگان آزمون 1400 مخالفت نمود.
 
دستور پنجم) هیات مدیره به اتفاق آرا با صدور پروانه کارآموزی آقای کامران روحانی از پذیرفته شدگان آزمون 1400 موافقت نمود.
 
دستور ششم) هیات مدیره به اتفاق آرا در خصوص پرونده های نقل و انتقالات اتخاذ تصمیم نمود.
 
جلسه در ساعت 16 خاتمه یافت.
Share/Save/Bookmark