مراسم تقدیر از روسای ارکان و کمیسیون های کانون وکلای اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب: 3811
 
مراسم تجلیل و قدردانی از ارکان و کمیسیون های کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز یکشنبه با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، روسای اسبق کانون وکلای اصفهان و سایر میهمانان برگزار شد. لازم به ذکر است که به دلیل محدودیتهای موجود و عدم امکان حضور همه همکاران معزز که در بخشهای مختلف کانون وکلای اصفهان مشغول فعالیت هستند،روسای کمیسیون ها به نمایندگی از سایر همکاران محترم در این مراسم حضور داشتند.
در این مراسم دکتر لیلا رئیسی، رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان،ضمن عرض خیرمقدم به رؤسای ادوار کانون و رؤسای ارکان و کمیسیونهای مختلف، اظهار داشت:«بیش از 4 سال است که در کانون وکلا حضور داریم. اینجانب همواره به این دوران به عنوان فرصتی برای خدمت نگاه کرده ام. در زمان هایی که مشکلات و خستگیها هجوم می آورد به این می اندیشیدم که بهترین عمل در دنیا خدمت به همنوعان است، تفاوتی ندارد چه همکار و چه غیر همکار. لازم می باشد در ابتدا از همکاران بزرگوار خود در هیأت مدیره دوره های یازدهم و دوازدهم، قدردانی نمایم. علیرغم اختلاف نظرهایی که با یکدیگر داشتیم، اما در شرایط بسیار سختی که به جرأت می توان گفت هیچگاه در نهاد وکالت،سابقه نداشته، این عزیزان، همراهی و تلاش بسیاری در راستای خدمت به همکاران و حفظ نهاد وکالت کردند. در مرحله بعد به نیابت از همکاران خود در هیأت مدیره از تمام بزرگوارانی که در قسمتهای مختلف کانون وکلا اعم از ارکان و کمیسیونها، کارگروهها و سایر همکاران که جانانه و با اعتقاد راسخ به هدف خود که همانا تعالی نهاد وکالت و صیانت از کانون وکلاست، ایستادگی و تلاش کردند، قدردانی می کنم. همکاران ارجمند به راستی نمی توان کلمه ای یافت که بیانگر زحمات شما عزیزان برای نهاد وکالت در این سالهای سخت باشد. به خاطر می آورم در اوج سختیها تک تک شما بزرگواران چطور با ایستادگی خود، با قلم خود و با حضور خود کمک کردید تا کانون وکلا برای حفظ اصول نهاد وکالت، هر آنچه می تواند تلاش نموده و ایستادگی نماید.  در زمانی که صحبت از طرح تسهیل بود، چقدر همه ما تلاش کردیم، نوشتیم، خواهش کردیم و حتی گاها تحکم نمودیم و همه راهها را امتحان کردیم که اتفاقی که نباید بیفتد، رخ ندهد، ولی متأسفانه اتفاق افتاد. باز هم ساکت ننشستیم و سعی کردیم به طرق مختلف تبعات منفی این قانون را یادآوری نموده و برای اصلاح هرچه زودتر آن تلاش نماییم.
وی افزود: در مورد آیین نامه قوه قضائیه هم همینگونه بود و هیأت مدیره لحظه ای از این موضوع غفلت نکرد، چه در دوره قبل و چه در دوره فعلی و بسیاری مشکلات و سختی های دیگر که فرصت بیان آنها در اینجا نیست.قطعا در زمانه ای که نهاد وکالت کشور از هر طرف با هجمه و معضلی روبرو  گردیده، با همراهی شما، هیأت مدیره تاب و توان تحمل این همه سختی را پیدا کرد. من اصالتا و به نیابت از هیات مدیره با تمام وجود قدردان زحمات شما هستم و معتقدم اگر کانون وکلا بر روی اصول خود برای بقا، برای استقلال و برای بودنش در اوج عزت ایستادگی کرد، بدون تردید مدیون یاری شما است، هرچند تمام تلاشها منجر به تحصیل نتایج مطلوب نبود. دکتر رئیسی افزود: متأسفانه به دلیل محدودیتهای موجود نتوانستیم مراسمی با حضور کلیه عزیزانی که در قسمتهای مختلف کانون و حتی بیرون از کانون زحمت می کشند، برگزار کنیم، اما قدردان تک تک آنها هستیم و هیچگاه زحمات ایشان را از یاد نمی بریم. بودن در کنار شما لطفی بود که از جانب خدواند متعال، نصیب ما گشت و فرصتی یافتیم تا بتوانیم به همکاران و صنف خود خدمت کنیم. در پایان ضمن عرض تبریک به منتخبین دوره سیزدهم هیأت مدیره، آرزوی روزهایی درخشان و روشن برای مردم، کشور، نهاد وکالت و همه شما عزیزان دارم و امیدوارم هیأت مدیره جدید در انجام وظایف خود سربلند و موفق باشد.
در ادامه برنامه وکیل محمود قدوسی رئیس سابق کانون وکلای اصفهان در سخنانی گفت:خوشحالم که دوره دیگری از انتخابات کانون وکلای اصفهان به خوبی برگزار گردید. به منتخبین سیزدهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای اصفهان تبریک عرض می کنم و امیدوارم در انتخاب رئیس کانون و سایر اعضای موثر، بتوانند به یک توافق خوب و منطقی دست یابند تا به نفع کانون وکلای اصفهان باشد. او افزود: به نوبه خودم از زحمات بی شائبه دکتر لیلا رئیسی و سایر اعضای هیات مدیره  کمال قدردانی و تشکر را دارم که توانستند یک صفحه زرین دیگر بر عملکرد کانون وکلای اصفهان اضافه کنند. دکتر رئیسی نخستین بانویی است که از زمان تاسیس کانون وکلای اصفهان تا امروز بر این مسند نشسته است و برای دو دوره متوالی توانست اعتماد همکاران عزیز را جلب کند و اکنون با کارنامه ای درخشان از این سمت خداحافظی می کند. در ادامه وکیل مصطفی انوری زاده ریاست ادوار گذشته هیات مدیره کانون وکلای اصفهان نیز در سخنانی گفت: همکارانی که در ارکان و کمیسیون های کانون وکلای اصفهان در ادوار مختلف فعالیت نمودند مستحق بهترین تشکرها و تحسین ها هستند. باید گفت یقینا جامعه وکالت مدیون این عزیزان است. یکایک این همکاران ایثار کردند و به کانون وکلا اعتبار بخشیدند. شایسته است از این عزیزان در هر پست و مقام و منصبی که باشند بهترین قدردانی ها را نمود و به آنان آفرین گفت. او افزود: از اعضای محترم هیات مدیره دوره ١١ و ١٢ کانون وکلای اصفهان اعم از اعضای اصلی و علی البدل، نهایت تشکر را دارم. وکیل مصطفی انوری زاده همچنین در ادامه تصریح کرد: در دو دوره اخیر هیات مدیره، با تلاطم ها، نوسانات و هجمه های بسیار سختی روبرو شدیم ولی در عین حال، شاهد پایمردی ها، زحمات و تلاش های بی دریغ دکتر لیلا رئیسی و سایر اعضای هیات مدیره نیز بوده ایم. اکنون که شاهد پایان دوران هیات مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای اصفهان هستیم باید به این نکته مهم تاکید کنیم که عزیزان ما در این دوره هیات مدیره توانسته اند کارنامه درخشانی از خود به یادگار بگذارند.
Share/Save/Bookmark